Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kakashiho pouta

15. 5. 2009

,,Už toho mám dost!´´křikl Kakashi nasupeně, při pohledu na své dva studenty, kteří se jako vždy hádali a udělovali jeden druhému pěsti, pohlavky, kopance a facky.

Naruto a Sasuke se na chvíli přestali prát a očima spočinuli na svém senseiovi, který si už s nimi očividně nevěděl rady. Růžovlasá dívka stojící opřená o nedaleký strom, se skvěle bavila. V duchu samozřejmě fandila své lásce Sasukemu, ale nechtěla nic říkat nahlas, aby si náhodou u svého senseie neudělala vroubek.

,,Můžete toho laskavě nechat?'' mrkl zamaskovaný svým bystrým okem z jednoho na druhého, až z toho začíná mít v oku tik.

,,To řekněte tady Sasukemu! Pořád se jen vytahuje!´´ křikl naštvaný Naruto a ruce zaťal v pěst při pohledu na svého, teď už klidného rivala. Sasuke nasadil arogantní úsměv, který spíš připomínal výsměch a věnoval ho vzeklému blonďákovi.

,,Tss!Ty jenom žárlíš! Závidíš, že jsem a vždycky budu lepší než ty, ubožáku,´´dodal ještě a netrpělivě čekal na Narutovou vzteklou reakci a další urážku. Naruto, jako vždy zrudnul vzteky po kořínky svých vlasů.

,,Sasukeeeeeee......´´zavrčel nebezpečně.

Narutovu nevyřčenou nadávku však včas zarazil Kakashi. Postavil se mezi ně.

,,Tak už dost. Už mám po krk těch vašich neustálých potyček. Musíte se pořád tak hádat a napadat? Jste přece v jednom týmu,´´prohlásil bělovlasý muž s nadějí, že se ti dva usmíří a on si tak bude moc v klidu dočíst svou oblíbenou knížku.

,,Radši budu v týmu s párem opic než s tímhle idiotským náfukou,´´zaječel Naruto a zrudnul ještě víc. Sledoval klidného Uchihu, kterému jeho nadávky očividně vůbec nevadily.

,,Nápodobně, ubožáku,´´řekl nakonec narozdíl od Naruta s klidným tónem v hlase,  a dál se nepřestával vysmívat blonďákovi přímo do očí. Narutovi se vzteky začínaly dělat mžitky před očima. Nejraději by toho náfuku zabil.

,,Tak takhle to nejspíš nepůjde,´´pomyslel si Kakashi a podrbal se ve svém bílém křoví, co si tak pracně vypěstoval na hlavě.

,,Dobře...jak chcete. Když to nejde po dobrým.....,´´pronesl a pokrčil rameny. V okamžiku chytil Narutovu levou ruku a Sasukeho pravou ruku, přimáčkl je k sobě, udělal pár ručních znamení a ejhle - chakrová pouta, která teď spojovala Narutovu levačku a Sasukeho pravačku byla na světě.

,,Hééj! Co to jako je?´´vyjeknul Naruto při pohledu na svou a Sasukeho ruku. Kakashi nasadil výraz naprosté nevinosti a lehce se usmál.

,,To jsou chakrová pouta. Dokud se nezačnete chovat jako týmový partneři a nenajdete k sobě úctu, budete k sobě připoutaný,´´ dodal s ještě větším úsměvem přes svou masku.

,,COŽE?´´vyjekli oba chlapci najednou.

Kakashi se jim vysmál do obličeje a v duchu se pochválil, jaký dobrý nápad ho to zase jednou napadl.

,,Máte co jste chtěli. Já vás varoval. Jestli se do zítra přestanete hádat, tak vás pustím...Pokud ale ne a vy se budete stále hádat a napadat, tak vás nechám takhle k sobě připoutaný celý týden. A předem vám říkám, že jakýkoliv únik nebo zničení těhle pout je marné,´´to už si s nezájmem vytáhl svou oblíbenou, oranžovou knížku.

Sasuke a Naruto se na sebe vyděšeně podívali a pak vrhli vražedný pohled na svého senseie, který se očividně dobře bavil.

,,Do zítra? Zbláznil jste se? To mám jako celej den mít za zadkem toho ubožáka?´´vyjeknul Sasuke zděšeně. Naruto samozřejmě nadávku na jeho osobu nepřeslechl a tak s sebou naschvál škubnul a strčil do svého spoluvěznitele.

,,Jakej ubožák? Ty náfuko jeden!!´´vyprsknul blonďák a stejně jako jeho rival začínal nebezpečně rudnout vzteky.

Kakashi pozvednul obočí a oči nasměroval v sloup.

,,No....vidím, že do zítra máte co dělat abyste se nesežrali.....takže, trenink je u konce,´´řekl a bez jakéhokoliv dalšího slova si zmizel stejně jako jejich týmová parťačka Sakura. Sledování této dvojice ji už asi přestalo bavit.

Sasuke a Naruto sledovali s pokleslými čelistmi mizející kouř ve kterém před chvílí zmizel jejich sensei.

,,Vidíš co jsi provedl? Jenom děláš samí potíže,´´Sasuke se vyčítavě podíval na svého rivala, který stál hned vedle něho.

,,Já? Kdybyses pořád nemusel hádat a nemusel mít poslední slovo, tak v týhle šlamastice nejsme!´´vyprsknul Naruto na svoji obhajobu.

,,Pane bože. Jestli to takhle půjde dál, tak se z něho zblázním´´pomyslel si Sasuke a začal usilovně přemýšlet, jak se z téhle kaše dostat. Naruto ho se zájmem sledoval. Vztek a rudá barva v obličejiho ho už opustily, a vystřídal je nával smíchu. Pohled na přemýšlejícího Sasukeho byl opravdu komický.

,,Čemu se jako směješ?´´utrhl se na něj Uchiha, který byl vyrušen Narutovým smíchem z přemýšlení. Naruto, v agonii smíchu si z jeho vřažedného a vzteklého pohledu ale nic nedělal.

,,Teď...teď se tváříš..HAHA..jak na pohřbu..´´zamumlal Uzumaki se smíchem. Sasuke mu věnoval jeden pořádný pohlavek a pohled vražedného zabijáka.

,,Já tady narozdíl od tebe přemýšlím jak se z toho dostat!! Mě teda vadí, že tě budu mít celej den na očích!´´vyprsknul na blonďáka, který si mnul bouli na hlavě.

,,Auuu...Sasuke víš jak to bolí?!.....Já taky zrovna dvakrát neskáču radostí!´´

,,Jo to vidím´´zavrčel čeronovlasý chlapec a rozhodl se dál Naruta ignorovat.

,,Tak co teda budeme dělat?´´zeptal se pochvíli ticha Naruto, který odcházel po boku svého rivala zpátky do své rodné vesnice. Sasuke mu nevěnoval ani jeden pohled. Jenom si naštvaně odfrknul, kopnul do kamene před sebou a v duchu přísahal Kakashimu pomalou a bolestivou smrt za to, co mu udělal. Tak rád by si dal svoje ruce do kapes kalhot, jak to má ve zvyku ale nemůže.

,,Nevím...tyhle pouta se nedaj nijak zničit. Jsou utvořeny Kakashiho chakrou,´´

Naruto se znova uchechtl, ale tak aby to Sasuke neslyšel. Přišlo mu zábavné, že si Uchina neví rady.

,,Fajn, tak to si můžu zajít na svou denní dávku Ichiraku ramen,´´zavískal blonďák s jiskřičkami a radostí v očích. Už se chtěl vydat do svého oblíbeného stánku.

,,Cože?´´vyjekl Uchiha překvapeně. Zatáhl Naruta za ruku, takže ten se musel zastavit. Nechápavě na Sasukeho polédl a věnoval mu pohled ráže-co to jako děláš?

,,Ty seš snad padlej na hlavu ne? Ty snad chceš, aby nás takhle někdo viděl? Vždyť vypadáme s těma poutama jako bysme se drželi za ruce,´´Sasuke si nevěřícně poklepal na čelo aby dal Narutovi najevo, že se zbláznil.

,,Ale já mám hlad,´´Naruto si ale stál pevně za svým. Když má hlad, tak má holt hlad a žádný Kakashiho pouta nebo Sasuke s tím nic nenadělaj.

,,Fajn,´´vydechl Uchiha ztrápeně

.,,Půjdeme nepozorovaně ke mě a najíš se tam,´´ dodal.

,,K tobě?´´zopakoval nevěřícně Naruto. Sasuke ho zve k sobě? K sobě domů?

,,A proč zrovna musíme jít k tobě? Proč nemůžeme jít ke mě?´´vyjeknul Uzumaki a ani na sobě nedal znát, že ho Sasukeho nabídka značně lákala.

,,Protože už jsem řekl! Konec debaty!´´vyštěkl Uchiha a už si to rázoval odhodlanými kroky domů. Naruto se nafouknul vzteky ale fakt, že si to Sasuek vymyslel jako první ho donutil mlčet. Koneckonců u Sasukeho nikdy v životě nebyl a už se tam jen tak asi nepodívá. Docela by ho zajímalo, kde jeho rival žije. Přinejmenším mu může vynadat za neuklizený byt.

Černovlásek, který mlčel a na svého spoluvěznitele neberal žádný ohled a blonďák, rudnoucí vzteky ze Sasukeho přehlížení. Tihle dva, rukama připoutanýma k sobě šli zapadlými uličkami Konohy, kde bylo málo lidí a tak i mála šance, že je takhle spolu někdo uvidí. Šli si jen tak vedle sebe a každý z nich mlčel.

Naruto se díval nasupeně do Sasukeho nicneříkající tváře a snažil se alespoň z jeho obličeje vyčíst, na co asi myslí.

,,Náfuka jeden´´pomyslel si.

,,Přestaň na mě tak zírat, ubožáku,´´utrhnul se na něj Uchiha s vražedným pohledem a hrubým toném v hlase.

,,Nebo co?´´ Naruto se uchcechtl. Takové provokování, které se Sasukemu nelíbí si přece nenechá ujít.

Jenže černovlasý mladík jenom mlčel.Vůbec si Naruta a jeho provokování nevšímal.

,,Ten vejtaha.co si o sobě myslí? Že mě může přehížet? Už teď ho mám plný zuby. Však já ti ještě ukážu. Náfuko jeden,´´

Naruto se jen usměje a dál nepřestával sledovat Sasukeho obličej. Ve tváři pobavení, opovržení a výzvu.

Sasuke se najednou zastavil před nějakým domem. Se vztekem v očích, který mu šlehal z očí se na Naruta podíval.

,,Seš snad hluchej? Říkal jsem ať na mě takhle nečumíš.Ty ubožáku,´´propaloval blonďáka pohledem. Naruto se tomu jen uchechtl.

,,Tak ty si ze mě budeš dělat srandu?´´pomyslel si Sasuke, napřáhl se a vrazil Narutovi pěstí přímo do oblíčeje. Naruto zakopl o vlastní nohu a hned na to spadl na dvěře domu, před kterým se Uchiha zastavil. Dveře jeho váhu neunesli a otevřeli se. Blonďák spadnul na zem a jelikož byl k němu stále připoután Sasuke, Uchiha samozřejmě spadnul přímo na něj. Naruto zasyčel bolestí, když se udeřil hlavou o tvrdou zem. Snažil se Sasukeho odehnat, odkopnout, odstrčit, ale ten se jen tak lehce nedal a stále ležel nehnutě na blonďákovi.

Naruto si to samozřejmě nenechal jen tak líbit.Vzteky celý zrudlý se napřáhl a ubalil Sasukemu pěknou ránu do obličeje.Černovlasý chlapec se chytl za tvář, na které měl najednou od Narutovi pěstí pěknou modřinu. Uumaki se lehce ušklíbl. Dostal ho. Sasuke byl konečně pokořen.

,,Tak tohle si neměl, Naruto´´řekl Sasuke a věnoval usmívajícímu se Narutovi velkou ránu do tváře. Ten se z té rány překvepivě rychle vzpamatoval, ušklíbl se a převalil se na čerovláska. Přidržoval mu ruce nad hlavou. Jednou, volnou rukou si mnul bolavou modřinu na tvaři.

Sasuke se mezitím snažil dostat z toho sevření. Po chvíli se mu to podařilo a on se vyšvyhnul na Naruta.

Ten než se vůbec stačil vzpamatovat ležel pod Sasukem, který se mu dobýval svým jazykem do pusy. Naruto ztuhnul, vytřeštil oči a vůbec nachápal co to má znamenat. Sasuke ho líba?

Narutův mozek přestával reagovat na jeho pokyny a tělo jakbysmet. Jen tam chudák ležel a nechával Saskeho jazyk laskat svoje ústa aniž by něco udělal.

,,Já tě varoval. Neměl si mě provokovat´´černé oči se vpíjeli do těch blankytně modrých. Na Sasukeho rtech se objevil letmý úsměv a hned na to se černovlasý chlapec začal znovu sklánět.

,,Strašně rychle se totiž přestávám ovládat´´zašeptal Narutovi těsně u ucha a hned na to se začal vracel k Narutovým sladkým rtům.Vášnivě se do nich vpil. Jeho volná ruka začala masírovat Narutovi hruď. Blonďák na něj nejprve nevěřícně zíral. Nevěděl co má dělat. Má Sasukeho odstrčit? Kousnout? Zmlátit? Po chvíli si ale uvědomil, že se mu Sasukeho přítomnost začíná zamlouvat.

Zavřel oči a hned na to začal oplácet Sasukeho vášnívé polibky plné chtíče a touhy. Jeho rty byly tak jemné. Naruto jim prostě nedokázal odolat. Navíc, když pomyslel na to, že Sasuke líbá jako bůh.

Obrazek

Oba dva se snažili převzít iniciativu v líbání a jazykama se dobelhávali co nejdál do úst tomu druhému. Naruto slastně vydechl a zajel svou volnou rukou do Sasukeho jemných vlasů. Nad tím se Uchiha jen pousmál a ikdyž nerad, tak se od Narutových rtů a jazyku musel odtrhnout.

Naruto na něj smutně pohlédl a uraženě zamručel. Sasukemu se rozlil na rtech úsměv. Hned na to se sklonil k Naruvovu uchu.

,,Chci tě liško.......hned...´´zašeptal mu do ucha a jemně ho kousnul do ušního lalůčku. Naruto zalapal po dechu. Jeho vzrušení bylo čím dál větší a větší. Sasukeho polibky a doteky s nim dělali neuvěřitelné věci.

Uchiha se hned na to lačně a hladově přisál na Narutův krk.

,,Někdo nás uvidí´´konstatoval blonďák suše a dál se svíjel vzrušením, do kterého, díky Sasukemu pomalu ale jistě upadal.

,,Neboj..sem nikdo nechodí,´´zamumlal Uchiha a začal Narutovi pomaličku rozepínat zip u mikiny. Každý nově odhalený, centimetr Narutovy kůže ihned zamapoval svým jazykem a rty.

,,Vítej u mě doma,´´zašeptal a znova s dychtivě vrhl na Narutovi rty. Uzumakiho tahle odpověď překvapila, ale taky v něm probudila vášeň a chtíč. Teď se nemuseli bát, že je tady někdo uvidí.

A tak, aniž by na něco čekal přetáhl Sasukemu volnou rukou přes hlavu jeho tričko. Převalil se na něj a jazykem se vydal na zrušující a pěkně dlouhou pouť po Sasukeho sladkém těle.

Nejdřív byly na řadě jeho plné a jemné rty. Naruto jemně zkousnul jeho dolní ret a hned na to propletl svůj jazyk s tím Sasukeho. Uchiha zavřel oči a jen ztěží se snažil utlumit steny, které v něm Narutův hyperaktivní jazyk vyvolával.

Obrazek

Blonďák ležel na černovlasém chlapci. Jeho ruka se pomalu přesouvala od jeho šíje po jeho nahé hrudi až k jeho bokům. Hladil ho provokatyvně a až mučednicky pomalu. Chtěl slyšet Sasukeho steny, které ho přiváděli do agonie vzrušení.

Pomaličku svou ruku přesouval ke kalhotám. Ukazováčkem ho jemně hladil podél lemu kalhot.

,,Na..ruto´´vydechl Uchiha slastí. Naruto se pro sebe musel usmát. Na nic jiného však nečekal a rozepl Sasukemu kalhoty. Uchihova volná ruka však taky nezůstávala pozadu a vrhla se též na Narutův poklopec, který se s jeho pomocí začal rozjíždět.

Blonďák si sundal kalhoty a aniž by se Sasukeho na něco zeptal, sundal mu i ty jeho. Nač čekat? Moc dobře věděl, že Sasuke to chce stejně tak jako on.

Naruto se na něj znovu nahnul a uvěznil jeho rty mezi těma svýma. Pomalu začal sát jeho dolní ret. Oba se posadili. V tu chvíli se jejich chakrová pouta zničehonic rozlomila. Jakoby je Kakashi sledoval a věděl, že teď už jim k ničemu nejsou. Naši dva nijové si toho ale stejně nevšimli a dál pokračovali ochutnávání svých.

 Sasuke chytnul Naruta za boky, přitáhl si ho blíž a hned na to si už Naruta odnášel do svého pokoje.

Obrazek

Oba dva, nepřestávajíc proplétat své jazyky se posadili na postel. Naruto hladil Uchihovi záda a ten se na oplátku vpil do jeho rtů. Hned na to sundal Narutovi poslední zbytky oblečení. Blonďák byl trochu v rozpacích. Nad tím se Sasuke jen pousmál a při pohledu na jeho vzrušené mužství si olíznul rty. Náhle se vpil do Narutových modrých očí, ze kterých šlehaly plámínky touhy a nahorázného chtíče. Hned na to si svlíkl i svoje sponí prádlo. Po čtyřech se doplazil k Narutovi, který ležel na posteli. Sasuke si na něj obkročmo sedl. Jejich mužství byly teď uvězněny mezi nimy a třely se o sebe.

Blonďák nakonec zahodil svůj ostych a jemně začal masírovat Sasukeho penis. Hladil ho, hrál si sním....

Sasuke se celí chvěl vzrušením. Naruto se mu přisál rty na šíji a nepřestával hladit Sasukeho úd. Znova a znova po něm smyslně přejížděl svými prsty. Sasukemu uniknul z úst hlasitý sten. Naruto však jeho penis nepřestával třít a za chvílí z něj začala vytékat bílá tekutina. Naruto si kapičku té tekutiny nabral na ukazováček a jemně ho jazykem olíznul. Ani nevěděl jak, ale hned na to ucítil ve své puse Sasukeho hyperaktivní jazyk.

I když je Uchihův penis stále vztyčený a dožaduje se Narutovi pozornosti, Naruto ho ignoruje.

Obrazek

,,Chci tě...Naruto,´´pošeptal mu mezi polibky Uchiha. Olíznul si ukazováček a přejížděl jím jemně Narutův hrudník, bradavky, břicho, třísla, penis až jím nakonec vniknul do Naruta. Poté si ho chytil za boky a jemně nadzvedl. Nasměroval svůj penis na Narutův otvor a opatrně a pomalu do něj vniknul celou svou délkou. Naruto skřiví obličej bolestí.

Sasuke ho konejšivě políbil a hned na to začal přirážet. Víc a víc a stále rychleji. Naruta to vzrušoval k nepříčetnosti. Bolest už dávno zmizela a nahradilo ji vzrušení neuvěřitelného kalibru. Sasuke sténal-táhle a nahlas a přitom vyvolával Narutovo jméno. Čím dál víc do Naruta vnikal a ten jen slastně sténal a v přirážení ho ještě víc pobízel.

Sasuke si vzal Narutův penis do ruky a začal ho třít-nahoru a dolů-v rytmu jeho přirážení. Za chvíli svou ruční činnost zastavil. Prohnul se v zádech a s výkřikem Narutova jména plné rozkoše, vzrušení a ukojené touhy dosáhnul svého vrcholu. Ve stejnou dobu i Naruto dosáhlmaximálního vzrušení a z jeho penisu začala stříkat bílá tekutina. Oba dva měli zavřené oči a na Sasukeho ruce stékali poslední kapičky Narutova vzrušení. Sasukeho unavené tělo se svalilo na to Narutovo a oba dva spojili své rty. Naruto si k sobě černovláska přitáhl a obejal ho.

,,Tak přece jen byla ta Kakashiho pouta k něčemu dobráy'' řekl Naruto ještě celí udýchaný. Sasuke se jen pousmál a po chvíli oba dva usnuli v náruči toho druhého.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XD :D :P

(Upirka, 15. 9. 2013 18:21)

Užasná povýdka lepší jsem snad nikdy nečetla

...

(Eclair (www.eclairsstories.estranky.cz), 17. 4. 2010 21:41)

tak to nemělo chybu:D

:-D buhehehehehe

(Yuuki, 23. 3. 2010 22:19)

perverzák Kakashi se nezapře xD

*muhehe*

(Michiyo, 20. 8. 2009 23:40)

Krásná povídky před spaním xD

....

(akyra, 12. 8. 2009 17:23)

užasný fakt pěkná povídka:)

no nadpis!!!

(Amami cryingfairy.blog.cz, 20. 7. 2009 17:51)

bolo to uzasne!!! spominam si na svoje prve yaoi *nostalgické spomienky* tisic krat horsie ako toto.

O_O" ^^

(Gama-chan, 27. 6. 2009 15:00)

ÚÚÚÚÚŽASNÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!! Nemá to chybu!!! Fakt skvělé Yaoi!!!!! *-*

Toe KRáSNý..<3

(aDDuSQa <3, 23. 6. 2009 8:31)

TaK ToHLe ByLo FaKT DoBRý.. xD

O_O

(Gaara z púšte, 25. 5. 2009 13:34)

no teda tak toto nemalo chybu,zopar nedostatkov tam sice bolo,tiez ma potom napadli tie puta :D asi sa uvolnili a to yaoi to je teda silna kava :D,no super som zvedavy na dalsie poviedky :D,Riuu klobuk dole :D

Je to úžasný!

(Ayumi (myanimeworld.estranky.cz), 19. 5. 2009 15:49)

Vážně parádní povídka! Píšeš skvěle!

no jo ty nadpisy

(MIREK, 19. 5. 2009 5:56)

Konečně jedna z mála povídek které alespoň trochu vystihují (alespoň podle mně) charaktery obou postav.
Naruto je přece ten hyperaktivní jedinec, tak proč je tato dvojice psána ve smyslu SASUNARU a ne NARUSASU jak by to asi správně mělo být.
Díky....

. . . . . .

(walentine (walentine.blog.cz), 21. 4. 2009 15:37)

Škoda, že ho Sasuke nesváděl déle. Přišlo mi to trochu nepřirozené - ale takové malé nedostatky časem zmizí, až se trochu vypíšeš... Jako první yaoi výborné!

...

(tess, 18. 4. 2009 19:59)

musim souhlasit s Glorian. opravdu krásně napsáno. ;-D

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 6. 4. 2009 16:08)

Hh... toš dobrá chlama to je. =D
Moc hezky napsáno.

...

(haru, 29. 3. 2009 20:06)

hezký...ale, chcem sa spýtať na tie putá: kde sa podeli? Niektoré veci by totiž akosi neboli možné kedy ich mali stále na rukách- takže, ony zmizli keď sa prestali hádať, alebo čo? Nepostrehla som to tam. Ďalej- keď ho Sasuke po 1. krát pobozkal: bolo to tam fakt nečakané a nemyslím v tom dobrom slova zmysle, chcelo by to aspoň jemný náznak, krátku Sasukeho myšlienku alebo čokoľvek, čím by si na to človeka pripravila (odhliadnuc od toho, že sa to tam dalo čakať)...mno to yaoi bolo inak celkom fajn ^^ a dokonca si sa aj trafila do charakterov

kláááása

(nency, 29. 3. 2009 16:48)

moc pěkná povídka a to yaoi je good ach:-D

nadpis

(Mono, 25. 3. 2009 18:12)

Pěkný, to se mi vážně líbí. Co nejdřív nějakou další XD.

....

(suzu-chan, 24. 3. 2009 21:25)

Tak jestli to byla tvoje první povídka na yaoi , tak byla vážně super , jen tak dál :D

hmm...

(Naruko, 24. 3. 2009 21:01)

pěkně naosaná povídka a yaoi taky super!!!;-)