Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.Vesnice Tří vodopádů

13. 7. 2009

                   Neji, když zahlédl tu usmívající dívku, která se láskyplně řítila směrem k němu, zpanikařil. Začal se rozhlížet všude po okolí a snažil se najít místo, kam by se před nekalými úmysly té dívky schoval.

                     Když už byla dívka necelých pět metrů o něj, Neji se rozhodl pro ústup. Udělal pár ručních znamení a potom jednoduše zmizel. Nechtěl dopadnout jako Sasuke, který ať se hne kam chce, ta černovlasá holka ho pronásleduje na každém kroku. Dokonce ho jednou chytla za nohu a Sasuke jí tak vláčel po zemi. Chudák holka…..

                     Itachi, který se po čtyřech konečně vyhrabal se slovy, to bude moje smrt, z pod obou dívek, které se o něj prali jako o život, se chytil za bolavou hlavu. Vlasy měl celé rozcuchané a trčeli mu z hlavy. Vypadal, jako by se půl roku nečesal. Když se konečně vzpamatoval, všiml si, že Neji utekl.

                     Zamračil se nad tím, že vůdce jejich mise, se místo aby čelil náporu jeho obdivovatelek, raději zdrhl a nechal je ve štychu. A tak mu Itachi přísahal tu nejpomalejší smrt, jaká vůbec existuje a rozhodl se toto utrpení s náruživými kunoichi ukončit.

,,Hele holky, nevíte, kudy se dostaneme do vesnice tří vodopádů?‘‘zeptal se bělovlasé dívky.

,,Jasně, že jo,‘‘mrkla na Itachiho s úlisným úsměvem. Itachi se jen tak držel, aby neudělal stejný čin jako Neji, a od těchto dívek neutekl.

,,Tak to je super a mohly byste nás tam doprovodit?‘‘nasadil svůj nejpřitažlivější pohled, aby tak zvýšil šance.

Sasuke, Kakashi i Naruto na něj nevěřícně vřeštili oči. Nechápali co to teď Itachi dělá, ale rozhodně se jim jeho plán nelíbil.

,,No jasně, holky budeme mít společnost,‘‘křikla štěstím bez sebe černovlasá dívka, která se nalepila na Sasukeho záda a ten se ji marně snažil shodit. Už chtěl použít hrubou sílu, ale Itachi mu v tom včas zabránil. Spiklenecky a nenápadně na něj mrknul a potom se přesunul vedle bělovlasé dívky, která si prohlížela zamaskovaného ninju a bůhví co si představovala.

,,Tak kudy půjdeme?‘‘zeptal se a opravdu hraně a nepřirozeně se usmál. Tenhle úsměv ho stál opravdu hodně úsilí, ale pro záchranu svého týmu a hlavně bratra by udělal všechno.

Dívka konečně odtrhla své nenasytné oči od Kakashiho, který si ničeho nevšímal a snažil se pochopit Itachiho plán.

Vytáhla ze svého baťohu velkou mapu a nahlédla do ní. Na tohle Itachi čekal. Zničehonic vytrhl hrubě bělovlasé dívce mapu z ruky, otočil se na své týmové partnery.

,,Úúúúúúúúústup!!‘‘zakřičel na ně, rychle popadl Sasukeho za ruku, a ihned se rozběhl i s ukradenou mapou daleko od těchto otravných dívek.

Ostatní se na sebe nechápavě  podívali, a když konečně stačili postřehnout, že Itachi utekl i s mapou a bratrem pryč, pochopili jeho docela dobrý plán a udělali to samé. Každý se rozběhl na jinou stranu a opačným směrem. Jen Naruto nějak nepochopil Itachiho plán, a zůstal stát. Nechápal, proč všichni tak najednou utekli, ale když zahlédl zuřící dívky a každá z nich byla rozzlobená do rudé barvy, raději nechtěl riskovat a též se rozběhl směrem, kam se rozutekl jeho sensei  Kakashi.

Nechali tam tak všech šest dívek, stát jako zkamenělé. Chudáci nevěděli, která bije a než se stačili vzpamatovat, naši milý ninjové už byli dávno v tahu i s ukradenou mapou.

 

Lee běžel tak jak mu jeho silné nohy stačili. Ani nevěděl, proč utíká, jelikož stejně jako Naruto tento útěk nechápal. Ale nechtěl vypadat jako idiot a tak se raději neptal a udělal to samé co oni. Běžel lesem a zrovna, když se chtěl zastavit, o něco zakopl a natáhl se jak dlouhý tak široký na zem.

,,Kruci, co se to tu sakra válí,‘‘zanadával a chytil se za hlavu, kde se mu začala vyjímat obrovská boule tvaru Orochimarovy postavy. Podíval se po tom, o co zakopl a ejhle. Tam seděl opřený o strom jeho týmový parťák Neji, v klidu si tam odpočíval a vypadalo to, že spí. Lee jen pozvedl své pravé husté obočí a sledoval ho, jak spí. Najednou ho Lee viděl úplně jinak. Né, jako svého týmového parťáka, který nemluví, nesměje se a vypadá jako starej mrzout. Teď vypadal úplně jinak. Jako roztomilé nemluvně, které svádí k obětí. Jeho vždycky tak naštvaně se šklebící tvář byla rázem pryč a byla teď tak uvolněná, jako nikdy předtím. Lee měl nutkání ho po ní pohladit.

Pomalu se přiblížil k Nejimu, který stále spal jako zabitý a nic zřejmě nevnímal. Dokonce ani, když si k němu Lee přiklekl a pohladil ho lehce po jeho krémově bledé tváři. Lee se musel pousmát, jak byla Nejiho pokožka jemná a hebká. Klidně by tu mohl takhle klečet celý den. Nakonec se však zvedl, svoje homosexuální příznaky rychle zahnal myšlenkou na Sakuru a zatřepal hlavou. Raději si dal pro jistotu facku, aby své choutky na Nejiho zahnal a znovu si k němu přiklekl. Tentokrát s úplně jinými úmysly.

,,Neji, Neji vstávej, slyšíš‘‘začal s ním hrubě třepat, jenže Neji pořád spal. Jak se zdá, ta cesta ho úplně unavila.

,,Tak sakra vzbuď se,‘‘zařval Lee a tam, kde ho před chvíli hladil, ubalil mu jednu pořádnou facku, až Neji odletěl kamsi do dáli.

,,Auu, Lee, co to kruci děláš,‘‘konečně se Neji probral a nevěděl co si mnout dřív. Jestli bouli na hlavě, nebo tvář, kde mu přistála Leeho ruka.

,,Promiň, ale spal si jako dřevo,‘‘Lee na to jen pozvedl své ruce a pokrčil rameny. Rychle se otočil zády k Nejimu, protože se mu v hlavě začali znovu rodit příznaky homosexuality. Nejraději by si Nejiho odnesl a ošetřil mu rány sám, ale rychle znovu zatřepal hlavou.

,,Ne, je to Neji, Ne, je to přece Neji,‘‘říkal si, jenže nějak nepostřehl, že mluví nahlas.

,,Co to blábolíš?‘‘Neji se konečně zvedl a zkoumavým pohledem si měřil černovlasého parťáka, který asi  začínal trpět samomluvou. Neji si vždycky myslel, že je Lee tak trochu cáklej, ale teď se mu to výborně potvrdilo.

 ,,Nic, měli bychom jít a najít ostatní,‘‘vypadlo černovlasého, hustého obočí, znovu se otočil a bez dalšího slova se vydal rovnou za nosem.

,,Tuhle větu bych měl říkat já,‘‘zamručel Neji, stále s pravou rukou na své bolavé tváři a vydal se přímo za svým podivně se chovajícím parťákem.

 

Netrvalo dlouho a naše skupinka ninjů byla opět pohromadě. Narazili na sebe a to doslova, na jedné pomenší mýtince, kde se uvelebili, aby si odpočinuli a nabrali dech na další pochod. Všichni byly spocení, unavení, a měli vyschlo v krku. Nejhůř na tom byl Lee, kterému se na jeho posvátné kombinéze začaly dělat mokré fleky. Dva obrovské fleky se mu udělaly v podpaží a jeden měl na velice citlivých partiích. A jelikož smrděl, jako tchoř, všichni si raději odsedli dva metry od něj. Chudák husté obočí, nic nechápal. Ale nehodlal se s tím nijak zabývat. Lehl si do trávy, dal si ruce pod hlavu a v klidu se zahleděl na oblohu. Po tomhle se členové naší výpravy odsedli ještě o tři metry dál. Nikdo z nich nechtěl riskovat, že by v jeho blízkosti padli.

Všichni si mysleli, že mají vyhráno. Itachi ukradl mapu a teď můžou jít bez větších problému dál. Jenže to se všichni ohromně přepočítali. Když Itachi otevřel svůj bágl, okamžitě zbledl a hned na to zrudl vzteky. V báglu měl totiž díru velkou jak Chojiho hlava a všechny jeho věci byli samozřejmě pryč, protože mu cestou vypadli. A to i mapa, kterou tak pracně ukradl.

,,Itachi? Je ti něco? Vypadáš, jak kdybys viděl Orochimara v ženských šatech,‘‘dělal si z něj srandu Sasuke.

Itachi se na všechny podíval, změřil je omluvným pohledem a začal se pomaličku ustupovat .

,,No víte, ta mapa je nějak pryč,‘‘řekl potichu.

,,Cože?‘‘vyjekli všichni najednou kromě Kakashiho, který se v duchu ptal, jestli má vůbec cenu něco říkat. Jak se zdá tahle mise, je plná nečekaných problémů.

,,Já za to nemůžu,‘‘obhajoval se Itachi rychle.

,,Vážně? A kdo asi?‘‘ptal se nechápavě Neji, kterému tahle mise začala lézt pořádně na nervi. Byl už tak vystresovaný a tohle mu rozhodně nepomohlo. Měl chuť někoho obdařit pořádně velkou ránou. V duchu si říkal, proč on idiot si s sebou na cestu nevzal diazepan, na uklidnění.

,,To všechno Lee. Kdyby se nevysmrkl do tý naší starý mapy, nemuseli bysme být v týhle rejži,‘‘ukázal na nechápavě zírajícího Leea a všechno samozřejmě svedl na něj.

,,Héj,‘‘namítal ihned černovlásek a ruce si naštvaně dal v bok.,, Můžu snad za to, že mám rýmu?‘‘dodal ještě.

,,Tak dost!! Tahle konverzace nikam nevede. Raději vymyslete, co budeme dělat dál,‘‘konečně promluvil Kakashi a srovnal je tak všechny do latě.

,,Já věděl, že si mám s sebou vzít GPS navigaci,‘‘zamumlal Kiba, který se odhodlaně zvedl.

,,Naštěstí máme Akamara, ten vyčmuchá všechno. Takže když najdeme někoho a zeptáme se na cestu, do večera by jsme tam měli dorazit,‘‘řekl odhodlaně. Jak je vidět, otravné Slunce mu už dalo pokoj, a Kiba se tak vrátil do té své vychytralé nálady. Všichni se na sebe podívali, a když konečně usoudili, že jinou možnost nemají, jenom na to souhlasně a odevzdaně kývli.

A tak se znovu s velice chmurnou náladou vydali zase na cestu. Šli lesem, každý zabořen ve svých vlastních myšlenkách. Naruto, ten se ani na okamžik neodtrhl od svého senseie Kakashiho, který ho stále hlídal na každém kroku. Samozřejmě se v jeho společnosti značně nudil a tak ho nenapadlo nic jiného, než se zeptat na otázku, která jemu i mnoha lidem v Konoze leží už mnoho let v hlavě.

,,Kakashi sensei? Co schováváte pod tou maskou?‘‘zeptal se zničehonic blonďák a všichni najednou ztichli. Dokonce i Lee, který si cestou falešně prozpěvoval nějakou melodickou písničku, která lezla všem na nervi ,najednou ztichl. Každý dokonce i Itachi byl na Kakashiho odpověď zvědaví.

,,Já?‘‘ukázal na sebe Kakashi.

,,Jo, je tu snad někdo jinej kdo nosí masku?‘‘ptal se nechápavě a ironicky Naruto.

,,No…,‘‘začal rozpačitě Kakashi. Ani v nejmenším tady nechtěl nikomu ukazovat, co pod maskou tají. A tak svou odpověď co nejvíc protahoval, jako kdyby měla přijít nějaká spása, která by ho od odpovědi osvobodila. A to se taky stalo.

,,Podívejte, támhle někdo jde,‘‘zakřičel najednou Lee, všichni tak polekaně nadskočili a Kiba, jelikož šel vedle něj, z toho málem dostal trauma. Lee ukázal na nějakou postavu, která šla nedaleko od nich a očividně si jich ani nevšimla.

,,Lee,‘‘zavřískal Neji naštvaně.,,Musíš tak křičet?‘‘zasoptil.

Lee na to jen mávnul rukou a vydal se za osobou, která šla před nimi. Nechtěl propásnout šanci se zeptat na cestu.

Čím víc se přibližoval, tím víc se začala postava vybarvovat. Byl to nějaký člověk. Docela malý a hubený, s velice dlouhými, blonďatými vlasy staženými do culíku. Z toho Lee okamžitě usoudil, že se jedná o dívku.

,,Ehm, promiňte slečno, nevíte, kudy se jde do Vesnice tří vodopádů?‘‘ptal se slušně, když tu neznámou dohonil. Poklepal ji na rameno a čekal, až se otočí.

,,Komu říkáš slečno?‘‘zaječela osoba, a z dívky, o které se Lee myslel, že je, se vyklubal známí člověk mužského pohlaví, kterého si všichni pletou s dívkou.

Okamžitě, jak se otočil na překvapeného Leea, obdařil ho takovou ránou do hlavy, že Lee odletěl několik metrů, přímo před skupinku ninjů z listové. Všichni dokonce i Kakashi na to jen nechápavě koukali. Když si Itachi pozorně prohlédl toho neznámého s velice velkou silou, začala ho znovu opouštět barva. Tu osobu okamžitě poznal.

,,Deidaro?‘‘zaječel na neznámého, který v tu chvíli, jak staršího Uchihu spatřil, vytřeštil svoje nezakryté oko.

,,Itachi?‘‘řekl Deidara a nevěřícně na svého bývalého kolegu z Akatsuki organizace koukal.

,,Deidaro!?‘‘

,,Itachi!?‘‘

,,Deidaro!?‘‘

,,Itachi?!‘‘

Takhle to šlo asi pět minut. Itachi ani Deidara nemohli uvěřit svým vlastním očím. Tuto situaci, přerušil až Sasuke, kterému to už začalo lézt na nervi.

,,Tak dost. My víme, jak se jmenujete,‘‘naštvaně je oba dva sjel pohledem.

,,Co tu proboha děláš? Já myslel, že jsi mrtvej,‘‘ptal se Itachi. Tohle bylo při nejmenším podivné. Kde se tady Deidara bere?

,,Jo, to já taky. Ale jak vidíš, jsem naživu,‘‘pozvedl ruce druhý bývalý Akatsuki, a sjel všechny ninji z Konohy pohledem.

,,Školka je na výletě?‘‘uchechtl se s pohledem na Naruta.

,,Komu říkáš školka?‘‘zavrčel naštvaně hyperaktivista a už už se chtěl na něj vrhnout. Včas ho ale zastavil Kakashi.

,,Uklidni se Naruto,‘‘zatáhl ho za límec jeho oranžové mikiny.

,,Co tu děláš?‘‘ptal se Itachi a popošel s Deidarou kousek od skupinky ninjů.

,,Jdeš zabít feudální pány?‘‘vyzvídal dál a podíval se mu přímo do očí. Deidara na to jen pozvedl obočí.

,,Co to meleš. Proč bych to asi dělal? Já tu bydlím u svojí babičky.‘‘řekl.  ,,A  mám svatej klid,‘‘dodal ještě.

,,Ty bydlíš ve vesnici tří vodopádů?‘‘ptal se nevěřícně Itachi. Fakt, že tu bydlí s babičkou, nechtěl nijak komentovat. Ostatně byl Deidara vždycky podivín. No uznejte se všema čtyřma ústama….

,,Jo,‘‘odpověděl Deidara.

 

Lee,  se začal konečně probouzet z bezvědomí.

,,Páni, ta holka ale má sílu,‘‘uznal a chytil se za bolavou hlavu. Ztěžka si sedl.

,,To není holka, ale chlap,‘‘vysvětlil Neji , aby v tom měl Lee jasno.

,,Co? A jseš si jistej? Vždyť vypadá jako holka,‘‘namítal.

,,To říkal Itachi,‘‘

,,Neměli bychom to prověřit?‘‘ptal se Lee a zamyšleně se díval na Deidaru, který se bavil s Itachim.

,,A jak asi? Chceš mu prověřit občanku?‘‘zakroutil Kiba nechápavě hlavou. Taky moc nevěřil faktu, že je Deidara mužského pohlaví. Vypadal až moc dobře na chlapa.

,,Ne, ale můžeme mu stáhnout kalhoty,‘‘řekl Lee to první, co ho napadlo. Všichni i Kakashi se na něj podívali a ihned si začali myslet, že se z Leea stává nadrženej úchyl. Raději to nekomentovali, protože se k nim řítil šťastně vypadající Itachi.

,,Tak jo lidi, Deidara nás dovede do vesnice tří vodopádů,‘‘řekl šťastně.

,,A  jak mu máme věřit? Co když nás bude chtít zabít?‘‘ptal se okamžitě Neji, který nepolevil na ostražitosti. Přece jen měl tuhle podivínskou bandu ninjů na starost a Tsunade by mu asi neodpustila, kdyby se jim něco stalo.

,,Hele, každej se mění. Stejně jako já už nepatří k Akatsuki. Můžeme mu věřit,‘‘řekl odhodlaně Itachi.

,,Hmm jak mu mám věřit, když nevěřím ani Itachimu?‘‘zamručel si pro sebe Kakashi. Jenže Itachi to slyšel a věnoval mu jeden vražedný pohled ze své sbírky, kterou za ty léta bez úsměvu, nasbíral.

,,Hele, jestli máš něco proti, prosím najdi cestu do tý blbí vesnice sám. Přivolej si ty svoje pejsky hejsky a běž,‘‘zavrčel na Kakashiho, otočil se a vyrazil rezignovaně za Deidarou. Ten Kakashi ho ale dokáže vždycky naštvat. Ani nevěděl čím, ale rozhodně teď Kakashiho nesnášel čím dál víc.

Kakashi na to jen dvakrát zamrkal. Takovouhle Itachiho reakci vůbec nečekal, ale raději držel hubu a krok. Nechtělo se mu vůbec přivolávat Pakuna, protože ty jeho řeči jsou někdy vážně otravný.

,, Héj, tak jdete?‘‘zamával na ně zdálky Deidara, který už byl v duchu u své milé babičky.

Kakashi, Naruto, Sasuke i Lee se na sebe jen podívali, Neji jen pokrčil rameny a vydal se směrem za Itachim a tím údajně mrtvým Deidarou.

Lee byl cestou neobvykle tichý a nepromluvil ani slovo, což se každému zdálo velice podivné. Nikdo se však nechtěl zeptat, protože nechtěli přerušit ten klid, který najednou bez Leeho pískání, falešného zpěvu a nesmyslných řečí, zavládl.

,,Lee? Nebolí tě břicho?‘‘nakonec se však starostlivý Naruto přeci jen musel zeptat. Jenže Lee jako by nebyl při smyslech. Ani si nevšiml, že se ho Naruto na něco ptá, jenom dál zamyšleně sledoval Deidaru a nad něčím přemýšlel.

Naruto nad tím jen pokrčil rameny a dál se rozhodl si Leea nevšímat.

Netrvalo dlouho a naši ninjové se konečně zastavili před velkou branou Vesnice Tří vodopádů.

,,Páni,‘‘vydechli všichni úžasem nad velikostí této vesnice. Nevěřícně hleděli, jak velká a rušná je tato osada, dokonce větší, než celá Konoha. Vešli tam všichni, bez větších potíží, protože bránu jaksi nikdo nehlídal, takže se tam mohl dostat jakýkoliv pobuda, podobným nebožtíkovi Orochimarovi. Všude bylo rušno, lidí tam bylo jako much a všichni se připravovali na příjezd dvou feudálních pánů, aby z nich mohli vytřískat nějaký ty peníze. No co, když už jednou přijedou tak proč ne?

Naše slupinka ninjů šla pomalu za Deidarou, který šel v čele. Prohlíželi si všechny ty obchody, stánky s předraženým občerstvením a se suvenýry.

,,Tak pojďte, nebo se bude bábi zlobit,‘‘zavolal na ně Deidara, protože mu připadalo, že s ninjové z Konohy strašně courají. Ani jim nedal možnost pořádně se porozhlídnout a dotáhl je před obrovský dům v centru toho všeho zmatku. Itachi jen kroutil hlavou, jak moc se ten blonďatý Deidara změnil. V duchu si říkal, jestli je to vážně on. Jestli to vážně není nějaká milá, přívětivá holka, až moc podobná jemu.

,,Tak tady bydlím,‘‘pochvaloval si blonďák, vypadající jako žena, nad svým velkým příbytkem. Ukázal na až nějak moc velký dvojpatrový, bílí dům, který by byl dobrý tak pro Hokageho.

,,Babi, už jsme doma,‘‘zavolal , když vešel i s partou ninjů dovnitř.

,,No to je dost, kde ses tak dlouho coural,‘‘zavřískal někdo z druhé místnosti. Byl to tak hlasitý, zastrašující a skřípavý rachot, že Itachimu a dokonce i Kakashimu z toho naběhla husí kůže. Lee měl dokonce nutkání se otočit a zbaběle před tou paní, která vůbec nezněla příjemně, utéct. Deidara vypadal, že by nejraději udělal to samé, ale nejspíš se nechtěl před ostatními ninji ztrapnit.

,,Tys tam ty ostružiny snad vyráběl ne?‘‘to už se konečně přiřítila nebo spíš dobelhala o holi ta paní. Bylo na ní vidět, že už má svoje nejlepší léta za sebou. Vlasy, které měla stažené do ohonu, měla šedivější, než kakashi a na nose měla brýle s deseti dioptriema. Vešla do předsíně, kde všichni stáli. Ještě před tím, než si všimla našich ninjů z Konohy, uštědřila Deidarovi pořádně velký pohlavek. Půlka lidí z Konohy nevěděla, jestli se má smát, nebo utéct pryč, daleko od ní. Ta stará paní, jako staletý dub, se totiž až moc podobala ženě, která  velí ninjům ve vesnici skryté v listí.

,,Au, babi,‘‘zanaříkal blonďák. ,, Tohle jsou mí přátelé, mohli by tu na pár dní zůstat?‘‘zeptal se mile, když si mnul gigabouli na temeni hlavy.

Stará paní si narovnala brýle na nose, otočila se na bandu vyděšených ninjů a její vražedný pohled se rázem změnil na přívětivý úsměv staré, milé babičky.

,,Á dobrý den, to víš, že tu tvoji kamarádi můžou zůstat,‘‘řekla tak milým hláskem, div, že se na místě nerozplynula.

,,Tak pojďte, pojďte, chlapci, určitě jste po cestě hladoví,‘‘vzala Kakashiho, který stál nejblíže za rameno a táhla ho někam do kuchyně.

,,Deidaro, okamžitě něco uvař,‘‘otočila se na chudáka Deidaru, zakřičela na něj povel, jako na nějakýho psa a znovu se otočila na Kakashiho, na kterého následně mrkla.

 

 

 pokračování příště....

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kurosaki

(nina, 30. 4. 2010 10:43)

Dalsie dileicek pls pls pls pls pls

naconazov

(Arya, 14. 12. 2009 0:45)

Ostatně byl Deidara vždycky podivín. No uznejte se všema čtyřma ústama…. tak tato veta za 1 +
a diazepan kam na to chodis

Ain

(aniiiima.blog.cz, 12. 9. 2009 11:26)

super rychle dál..

...

(Amami cryingfairy.blog.cz, 22. 7. 2009 15:07)

no uz ani neviem ci sa mam valat smiechom alebo ich vsetkych lutovat.... no ale aspon sa dostali tam kam mali... pls rychlo dalej

O_____o

(Klapča, 21. 7. 2009 14:44)

Husté!!! Musím říct, že jako jediná se z mých SB ve psaní zlepšuješ :) Ostatní se bohužel zhoršují... -.-" Já taky... -:_:- No... Moooooc povedená kapitolovka :) Těším se na další díl!! :D :)

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 14. 7. 2009 18:00)

Tak jo zasmála jsem se, ale až když přišla na řadu Deidarova babička tak to mělo grády.

O_O

(Gaara z púšte, 14. 7. 2009 11:21)

huráááá...dočkali sme sa pokračovania...veľmi dobrééé Riuu ako vždy...Deidara,Itachi,Deidara,Itachi,Deidara,Itachi,tak dosť,vieme ako sa voláte...:-D,kokso to ma pobavilo asi najviac a ešte ked Itachi stratil tú mapu looool :-D...no a Kakashi :-D...no čo dodať asi len že ho ľutujem :-D...honem pokráčko Riuu :-D

...

(terkic, 13. 7. 2009 19:49)

lool:D náhodou to byl mazec, fakt sem se u toho pobavila jako vždycky:D a tu babičku sem si hned představila a chudák KakashiXD už se moc těším napokráčko:)